Chane mode

Zimné bundy a kabáty

Aj vy milujete zimu? Trblietajúci sa sneh ktorý poletuje všade, štípajúci mráz a k tomu slniečko je ideálna predstava zimy. K zime jednoznačne patria zimné bundy a kabáty. V dňešnej dobe si môžete vyberať z rôznych druhov zimných bundičiek a to krátkych do pása, stredne dlhých a dlhých, ktore Vás v chladnom zimnom počasí určite zahrejú. Bundy zvyknú byť ozdobené aj krásnou kožušinkou na kapucni, ktorá sa odopína.

Momentálne najväčším hitom je model bundičky 3 v 1, ktorý si určite zamilujete. Bundička má v spodnej časti zipsy, ktorými si môžete regulovať dĺzku bundy. Bunda má kapucnu a je bez kožušiny, je na zapínanie.

Veľa mladých žien obľubuje aj krátku zinú bundičku do pása, ktorá krásne ukáže postavu dotyčnej. Krátke bundičky môžu byť z klasického vetrovkového materiálu, ale ja z koženkového materálu. Sú oversize alebo klasického štýlu. V kombinácii s džínsami alebo koženkovými legínami budete štýlová v aj v zime.

Obľúbeným kúskom v zime je TEDDY KABÁT. Teddy kabát môže byt oversize alebo klasický rovnejší strih, s kapucňou alebo bez. Je obľúbeným kúskom pre všetky vekové kategórie. Keď ho skobinujete s koženkovými legínami alebo džínsami, perfektný zimný outfit je na svete. Ako doplnok môžete použiť čiapku alebo šiltovku, tenisky alebo čižmy na hrubej podrážke.

Dlhé zimné bundy sú u nás veľmi obľúbené. Dokážu Vás v zime ochrániť pred chladom a mrazom. V našej predajni a eshope ich nájdete niekoľko druhov aj farieb. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a doplnené o krásne mohutné umelé kožušiny.

Zima s nami určite nebude nudná. V našom eshope a predajni pre Vás máme široký výber farebných zimných bundičiek. Každá z nás môže vyzerať skvele v krásnej kvalitnej zimnej budničke. Prečo sa obliekať len do čiernej? Zima môže byť veľmi pestrá a farebná aj vo vašom šatníku.

V našej ponuke nájdete aj nadrozmerné zimné bundy pre väčšie žienky. V ponuke budeme mať viac strihov a farieb. Naše nadrozmerné bundy sú šité tak, aby postavu opticky zúžili. Sú velmi pekne prešívané a pekne kopírujú postavu. Zdobí ich kapucňa s mohutnou kožušinou a sú veľmi teplé. Šité sú od veľkosti 44 do 52.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *