Chane mode

OVERSIZE štýl v jeseni aj zime

Dnes sa pozrieme na to, ako nosiť oversize vecičky aj v jeseni a zime. Oversize móda je vo všeobecnosti aktuálne asi najobľúbenejšia. Zakryje všetky nedostatky na našej postave a zároveň v oversize vecičkách dokážeme vyzerať štýlovo. Spolu s vhodne zladenými doplnakmi ako sú čižmy, kabelky či klobúky bude Váš outfit vyzerať dokonale. Momentálne obľúbený oversize jesenný kúsok sú oversize pletené pulóvre, ktoré si zamilovali všetky vekové kategórie. Kombinovať ich možete s džínsami, štýlovými koženkovými nohavicami alebo s aktuálne obľúbenými koženkovými legínami.

Oversize predĺžené pletené pulóvre môžete vynosiť aj ako šaty. Stačí ich skombinovať so štýlovými topánkami, koženou bundičkou a môžete vyraziť do mesta.

K ďalším obľúbeným oversize kúskom patria oversize bundy. Oversize bundy môzu byť tenšie na jeseň alebo hrubšie prešívané na zimu. Oversize bunda sadne na každý typ postavy, vyzerá štýlovo a zakryje všetky nedostatky. Keď ju skombinujete s džínami alebo legínami, úspech máte zaručený.

Medzi ďalšie veľmi obľúbené kúsky z jesennej oversize kolekcie sú oversize dlhšie plášte. Takýto jesenný plášť zaručí, že budete neprehliadnuteľná. Štýlový oversize plášť by mal patriť do šatníka každej módnej maniačky. Nosiť ho môžeš aj s teniskami a šiltovkou, čižmami a štýlovou kabelkou alebo aj k priliehavým šatičkám. Plášť môže byť zdobený aj rôznymi našitými aplikáciami a tým mu dodá šmrnc. Oversize plášte si pomaly začína obľubovať väčšina žien s rôzny typom postavy.

Keďže sa nám blíži zima, oversize módu si názorne ukážeme aj na oversize zimnej budničke. Sú 2 typy žien a to tie ktoré milujú oversize zimné bundy a tie čo ich veľmi nemusia. Do ktorej skupiny patríš ty? My ich určite milujeme. Keď si vyberiete správnu farbu a strih k svojej postave a doplníte ju o štýlové kúsky ako sú koženkové legíny, mohutné čižmy na hrubej podrážke a štýlovú kabelku, určite budete vyzerať ako módna ikona.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *