Chane mode

Nesmrteľná kombinácia saka a nohavíc

Vyjadrenie ženskej sily a emancipácie “pánsky štýl” zmenil nielen šatník, ale aj správanie žien. Vďaka odvážnej Coco Chanel a jej saku a nohaviciam vieme zažiariť aj v niečom inom ako šatách.

Sako,košeľa a najnovšie široké nohavice by nemali chýbať v žiadnom šatníku modernej ženy. Okrem toho že tento štýl je veľmi trendy, vyzerá naozaj elegantne a vkusne. Túto sezónu ich môžete vidieť v rôznych pastelových farbách, nielen v čiernej. Keď sa pohráte s farbami a doplnkami, skvelý outfit je na svete.

Aj v širokých nohaviciach a saku môže vyzerať žena zvodne,elegantne a štýlovo. Je veľmi trendy kombinovať sako s rôznymi crop topmi, ktoré v spojení so sakom a nohavicami vytvoria veľmi ženský look.

Vďaka Coco Chanel za sako a nohavice

Za zrodom dnešného pánskeho štýlu stojí ikonická Coco Chanel. Práve ona bola tá, ktorá ukázala ženám ako si obliecť sako a nohavice. Svoje prvé sako navrhla v roku 1954. Jej hlavnou myšlienkou bola sloboda a elegancia. Dnes môžeme s určitosťou povedať, že sa sako stálo symbolom ženskej emancipácie. Aj za nohavicami stojí taktiež Coco Chanel. Prvé nohavice navrhla v 20.rokoch 20 storočia a niesli sa v námorníckom duchu.

zdroj: pinterest.com

Je veľmi dôležité, aby sme vedeli sako a nohavice správne skombinovať. Keď k pánskemu štýlu pridáte vysoké podpätky, dodáte vášmu outfitu ženskosť a eleganciu. Máte chuť na svieži, mladistvý a trendy look? Tak v tom prípade siahnite po teniskách a garantujeme Vám, že budeťe vyzerať ale aj cítiť sa veľmi štýlovo a sofistikovane.

Nohavice by mali byť široké a mali by mať vysoký pás. Najviac trendy sú momentálne aj zvonové nohavice. No pokiaľ neobľubujete široké nohavice, určite môžete siahnuť aj po úzkych nohaviciach, no určite by mali mať aspoň vysoký pás.

Túto sezónu prevládajú aj veľmi živé ale aj pastelové farby. Sako môže byť mimochodom aj skvelým doplnkom k vášmu každodennému outfitu. V kombinácii s džínsami a topom vytvoria jednoznačne dokonalý outfit. Sako môžete doplniť aj k šatám alebo moderným kraťasom s vysokým pásom.

Veríme, že sme Vás aspoň trošku inšpirovali a keď ste doteraz nemali sako v svojom šatníku, tak si aspoň jedno len tak pre radosť zaobstaráte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *