Chane mode

Mini,midi,maxi-dĺžka sukne je dôležitá

Sukňa alebo šaty sú oblečením,ktoré nosia ženy najradšej a to hlavne v letnom období.Krásne podčiarknu ženskosť a sú pohodlné.Na ich výbere by sme si mali dať ale záležať.V závislosti od spoločnosti v ktorej sa pohybujete,by ste si mali vyberať dĺžku a farbu sukne.Dnes si povieme,akú vhodnú sukňu si vybrať na rôzne príležitosti.

Maturita,štátnice

Skúška dospelosti si žiada aj vhodné oblečenie na takúto udalosť.Určite na ňu nechoďte oblečené ako do školy.Ideálna je jednofarebná sukňa po kolená,alebo aj o kúsok kratšia,nie však mini.Keď si zvolíte tmavú sukňu,ideálna k nej bude blúzka alebo top vo sviežej farbe.Ak máte farebnú sukňu,zvoľte k nej jednofarebnú neutrálnu blúzku alebo top,ideálna je biela,čierna.béžová alebo sivá farba.

Divadlo,ples

Plesové,róby,dlhé šaty a slávnostné sukne sú ideálne na tieto udalosti.Ak je ples menej formálny,môžete si dať aj šaty,kde sukňa siaha po kolená,nezabúdajte ale,že musia byť slávnostné.Určite dajte prednosť šatám pred sukňou a blúzkou.Ak sa chystáte do divadla,vôbec sa nemusíte obliekať do večerných šiat,stačí ked si dáte pekné slávnostné šaty,ktoré siahajú pod kolená.Pokiaľ ste dostali pozvánku,býva na nej napísané ako sa máte obliecť.

Do práce

Ak si myslíte že si do práce môžete dať svoje obľúbené šaty alebo sukňu,nemáte veľmi pravdu.V niektorých prácach je totiž predpísaný tzv dresscode,čo znamená že vybrané pracoviská majú isté pravidlá,ktoré je potrebné v obliekaní dodržiavať.Najčastejšie sa s tým stretneme v bankách,kde musí byť dĺžka tmavej sukne po kolená,biela blúzka,silonky a topánky na opätku.Ale ak sa vo vašom zamestnaní nič také neočakáva,môžete sa obliekať podľa vašich predstáv.DÍžku sukne by ste si mali voliť podľa typu vašej postavy. Kludne si môžete nakombinovať midi sukňu a štýlové tričko a super outfit je na svete.Sukňa Vám môže pár kíl ubrať,ale aj úplne pokaziť vašu postavu,preto veľmi dbajte na jej správny výber.

Na horúce letné dni je ideálna maxi sukňa zo vzdušného matriálu skombinovaná s bavlneným tričkom.Obliesť sa takto kludne môžete aj do práce alebo len tak von do mesta.

Letné sukne

Sukne na leto sú najideálnejšie,keď sú z ľahkých vzdušným materiálov,ale taktiež super skombinujete aj štýlovú džínsovú sukňu,ktorá tuším nikdy nevýjde z módy s trendy tričkom s potlačou a super look je na svete.

V prvom rade musíte brať ohľad na strih a dĺžku sukne.Vyberajte si podľa toho,čo vám sadne.Je len ná vás,či si zvolíte krátku sukňu,midi alebo maxi sukňu po členky,ktorá podčiarkne Vašu ženskosť a jemnosť.Veľmi obľúbené a aktuálne trendy sú a maxi saténové sukne.Môžu byť jednoferebné ale aj vzorované.Kombinovať ich možete s krásnymi sandálami alebo dokonca aj s teniskami.

Nemusíte siahať len po jednofarebných sukniach,vybrať si môžete bodkované,kvietkované,skladané,komiksové…leto je predsa čas voľnosi,radosti a zábavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *