Chane mode

LETO S LILY GREY

Dnes by sme Vám chceli predstaviť našu novú hand made značku pre Vaše malé parádnice. Tieto krásne vecičky pre malé slečny sú ušité z kvalitnej prémiovej bavlny s certifikátom Oeko Tex. Vyberáme pre Vás tie najštýlovejšie veci v prémiovej kvalite. Záleží nám na pohodlí a bezpečí vášho dieťaťa. Vecičky sú na dotyk úžasné a príjemne sa nosia. Táto značka je zameraná hlavne na kvalitné legíny-jednofarebné alebo vzorované, taktiež na topy s dlhým a krátkym rukávom zdobené volánikmi. V neposlednom rade vyrába kvalitné šaty a krásne sukničky.

Hitom tohto leta sú volánové sukničky a topy s nariasenými rukávmi. My vám ich ponúkame v krásnych letných farbách. Topy sú kombinované krajkou alebo tylom. Máme ich pre Vás vo viacerých farbách. Nosia sa výborne, vaše dievčatko sa v kombinacii s napríklad s tylovou sukničkou bude cítiť ako malá princezná.

Tylové sukničky od Lily Grey sú krásne, výborne prepracované, pás majú na gumu. V kombinácii s topom bude Vaša princezná neprehliadnuteľná.

Pokiaľ neobľubujete tyl, máme pre Vás perfektné bavlnené volánové sukničky. Sukne sú buď jednofarebné alebo vzorované. Látky ,ktoré sú použité na tieto krásne vzorované vecičky sú limitované a nenájdete ich nikde inde, preto sú výnimočné.

Na leto pre Vás pripravujeme aj kopec krásnych letných šatičiek, ktoré budú zdobené volánikmi alebo tylom. Vyrobené sú samozrejme z prémiovej bavlny. Strihy sedia perfektne, buď sú voľnejšie alebo v páse stiahnuté šnúrkou. Väčšinou sú k šatičkám vyrobené dlhé alebo 3/4 legíny z teho istého vzoru.

Legíny

Legíny sú veľmi obľúbený kúsok pre všetky dievčatá ale aj ženy. Lily Grey šije pre malé slečny vzorované alebo jednofarebné legíny z kvalitnej bavlny. Vzorované legíny sú šité od veľkosti 98 do 140, jednofarebné od veľkosti 98 do 152. Pozrite sa na tieto jedinečné vzorované legíny, no nie sú úzasné?

Ku krásnym vzorovaným legínam máme pre Vaš malé slečny aj jednoduché jednofarebné tuniky, ktoré sú v spodnej časti zdobené tylom. Máme ich pre Vás vo viacerých farbách. Môžete si ich krásne nakombinovať podľa svojho vkusu.

Máme pre Vás zopár tipov, ako si nakombinovať naše legínky so šatami, legínky so sukničkami a podobne. Vaš malé parádnice budú neprehliadnuteľné, no zároveň sa budú cítit pohodlne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *