Chane mode

Detské zimné bundičky

Keďže sa nám zima pomaly ale isto blíži, pripravili sme si pre Vaše detúrence prekásne štýlové zimné bundičky. Naše detské zimné budničky sú vyrobené na objednávku z kvalitných materiálov. Sú krásne prepracované, zdobí ich kapucňa s krásnou mohutnou kožušinou. Bundy sú predĺžené a majú super strih, sú vhodné pre chlapcov ale aj dievčatá.

Naše bundičky si Vaše deťúrence určite zamilujú. Vnútro bundičky tvorí mäkkučký a teplý materiál. V tejto budničke zima určite nebude. Môžete ju kombinovať s našími štýlovými zateplenými pudláčmi, trendy dvojvrstvovou čiapkou a skvelý outfit je na svete . Tieto krásne budničky máme pre Vás v 5 farbách a musíme zdôrazniť že sú z limitovanej edície a v obmedzenom množstve. Aktuálne obľúbená farba pre chlapcov a dievčatá je takzvaná NUDE farba-béžová. Super sa kombinuje s rôznymi farbami.

Ďalšou obľúbenou farbou je olivovo zelená. Takisto je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Bohatá kožušina na kapucni ju robí ešte viac výnimočnou. Bundička má zapínanie na zips a patenty na rukávoch. Má skvelo sadnúci strih.

Ďalšou farbou je fuchsiovo ružová, naživo je tá farba úplne dokonalá a ožví šatník každej princezny. V tejti farbe bude Vaša malá parádnica žiariť. Čo na ňu poviete? Za nás určite áno ….

Poslednou farbou je navy-tmavo modrá. Je fakt úžasná. Hodí sa skor pre chlapcov, ale samozreme môžu ju aj dievčatká. Táto farba sa nám neskutočne páči. Krásne na nej vynikne mohutná kožušina na kapucni. Tak čo na ňu poviete?

Čierna farba na detskú budničku je trošku ojedinelá, ale pre nás je výnimočne luxusná a ľahko kombinovateľná. Nosiť ju môžu dievčatá aj chlapci. Tak ktorú si vyberiete pre svoju malú lásku?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *