Chane mode

DETSKÉ MIKINY

Detské mikiny sú neoddeliteľnou súčasťou takmer každodenného outfitu naších detičiek. Dlhé, krátke, s kapucňou alebo bez, na zips alebo bez zipsu, zateplené alebo nezateplené, jednoduché alebo so štýlovou potlačou. Nosia sa sa s teplákmi, baggy teplákmi, legínami, ba dokonca si ich môžu parádnice dať aj k šatičkám či skuničke. Detské mikiny sú naša silná stránka aj na našom eshope. Máme pre Vás veľmi široký výber roznych druhov, strihov, farieb. U nás si určite vyberiete a za kvalitu Vám ručíme. Naše mikiny pochádzajú z malých dielničiek, v ktorých svoje výrobky vyrábajú s veľkou láskou a citom pre detail a kvalitu.

Mikiny a vzory pre chlapcov aj dievčatá? Že si to neviete predstaviť? Tak mi Vám ukážeme ako sa dajú pekne vynosiť a sú vhodné nielen pre dievčatká ale aj pre malých frajerov. Vzorované mikiny máme aktuálne z bavlnenej látky s limitovanou potlačou. Sú zaujímavé aj tým, že sú zateplené, takže v týchto krásnych kúskoch Vašim malým láskam určite zima nebude. Kombinovať si ich môzu s baggy teplákmi, ktoré sú momentálne najviac obľúbené u chlapcov ale aj dievčat. Dievčatká si ich môžu nakombinovať aj s trendy legínkami.

Ďalšou našou najobľúbenejšou mikinou v tomto chladnom počasí je predĺžená LONG mikina. Tieto mikiny sú vyrobené s trendy dlhými zajačími uškami tzv.BUNNY MIKINY alebo s myška uškami tzv.MOUSE MIKINY. Sú vyrobené z kvalitnej zateplenej bavlny, v spodnej časti je možné stiahnuť ju podľa potreby. V jesennom období je vhodná aj ako prechodná budnička, v tuhej zime ju vaše ratolesti vynosia pod zimné bundičky. Naše zateplené mikiny sú veľmi pohodlné na nosenie a máme ich vo veľa farbách. Taktiež sú vhodné pre chlapcov a dievčatá. Kombinovať ich môžu s pudláčmi alebo legínkami.

Mikiny detičky využijú takmer všade. Do školy, škôlky, prírody, na výlet či len tak do mesta. Sú pohodlné aj na nosenie len tak po dome. Kvalitná detská mikina je vyrobená z kvalitnej bavlny, poprípade môže byť s malou prímesou elastanu. Takáto mikina Vám zaručí, že sa Váš malý poklad bude cítit pohodlne a príjemne a o to nám pri detskom oblečení ide že? My milujeme pohodlné, ale zároveň aj štýlové detské oblečenie a presne takéto nájdete v našom eshope v sekcii detská móda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *