Chane mode

Vernostný program

Aké sú podmienky získania Vernostných bodov?

Za každý svoj nákup na stránke www.chantalmode.sk získavate vernostné body. Za každých 5 Eur svojho nákupu získate 1 vernostný bod. 1 vernostný bod má hodnotu 0,50 €. Je na Vás, ako s vernostnými bodmi naložíte. Buď si ich môžete zbierať, alebo si body z každého nákupu môžete okamžite vo Vašom účte premeniť na poukaz, ktorý použijete ako zľavu na Váš ďalší nákup. Napríklad, nakúpite na www.chantalmode.sk tovar za 20 Eur. Za tento nákup získate 4 vernostné body, ktoré si môžete vymeniť za poukážku v hodnote 2 €. Túto poukážku môžete použiť hneď pri Vašej ďalšej objednávke.

Ako sa na stránke www.chantalmode.sk zaregistrovať?

Sú dve možnosti ako sa zaregistrovať. Prvá možnosť je registrácia pri realizácii prvej objednávky na stránke www.chantalmode.sk, kde Vás systém intuitívne po krokoch privedie až ku uskutočneniu objednávky a platnej registrácii. Druhá možnosť je registrácia bez nákupu. Túto môžete uskutočniť, keď kliknete na odkaz – Váš účet. Ďalej Vás systém navedie ku úspešnému uskutočneniu registrácie.

Ako získať a premeniť si vernostné body na zľavovú poukážku?

Vernostné body si vo Vašom účte môžete premeniť na zľavovú poukážku, ktorú si môžete uplatniť pri Vašom ďalšom nákupe. Je to jednoduché. Prihláste sa do Vášho účtu na stránke www.chantalmode.sk  – Váš účet . Zobrazia sa Vám detaily Vášho účtu. Kliknite na odkaz – Moje vernostné body. Zobrazí sa Vám história prevodu Vašich vernostných bodov. Pod tabuľkou sa Vám zobrazí banner s popisom – Transformovať moje body do poukazu na … € (Pozor, táto možnosť sa Vám zobrazí, až keď je objednávka, za ktorú chcete použiť body, doručená a prevzatá). Kliknite na tento banner. Zobrazí sa Vám upozornenie, či chcete naozaj svoje body transformovať na poukážku. Potvrďte toto hlásenie. Zobrazí sa Vám tabuľka, v ktorej nájdete zľavový kód, ktorý môžete použiť pri Vašom ďalšom nákupe. Pri Vašom ďalšom nákupe Vám po prihlásení do Vášho účtu systém automaticky ponúkne uplatnenie tohto zľavového kupónu. Systém Vám uplatnenie zľavového kupónu ponúkne hneď v prvom kroku objednávky (Zhrnutie). Použijete ho kliknutím na zľavový kód a potvrdením tlačidla OK.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *