Chane mode

VESTY

Pri výbere šatníka by mala každá žena venovať pozornosť módnym dámskym vestám. Nemôžeme ich nazvať novinkou, ale vesty patria k neodmysliteľnej súčasti každého ženského šatníka kôli rozmanitosti štýlov a praktickosti. Vesta môže byť vyrobená z kože, kožusiny, tkaniny, džínsoviny alebo iných materiálov.

Pletené vesty vyzerajú romanticky a jemne. dizajnéri pri vytváraní pletených vestičiek využívajú rôzne techniky pletenia, ktoré veľMi pripomínajú remeselné práce. Pletené vesty sú skvelý doplnok v prechodnom období a okrem toho že oživia váš outfit aj zahrejú.

Kožušinové vesty ženy zbožňujú. Kožušinová vesta môže byť vyrobená z umelej alebo aj pravej kožušiny. Je to skvelý doplnok do chladnejšieho obdobia. Kožusinovú vestu možeš nosiž na koženú bundičku, riflovku alebo len tak na štýlový svetrík alebo rolák.

Kožušinová vesta vynikne aj s koženkovými legínami. V zime ju vynosíš aj so zateplenými koženkovými legínami a vysokými čižmami a skvelý outfit je na svete.

Pre tie , ktoré nepreferujú vesty z pravej kožušiny sú špeciálne vyrobené vesty z umelej kožušiny. Kožušinové vesty môžu mať rôzne štýly, dĺžky a farby.

Džínsové vesty sa tešia dlhé roky veľkej obľube. Mnoho žien si myslí, že džínsovú vestu si môžu dovoliť len ženy v mladšom veku ale opak je pravdou. Kvalitná vesta z džínsového materiálu dokáťe dať tvojmu outfitu neskutočný šmrnc. Takúto vestu si môžete nakombinovať s džínskami, šatami, sukňami alebo trendovými koženkovými legínami a skvelý outfit je na svete .

Navyše, džínsové vesty môžu byť zdobené rôznymi nášivkami a výšivkami. Takáto vesta je už hotový doplnok.

Športové vesty sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Vyrábajú sa v rôznych strihoch, farbách a dĺžkach, s opaskom alebo bez. Kombinovať ich môžete s džínsami, legínami, koženkovými legínami, dokonca aj so sportovými bavlnenými šatami.

Kvalitná hrubšia prešívaná vesta je vhodná aj na zimné obdobie. V spojení s koženkovou bundičkou Vás dokonalo zahreje a samozrejme ani nemusíme hovoriť, ako štýlovo udete vyzerať. My zbožnujeme prešívaná vesty na zips. Sú praktické a dobre nositeľné. Skvele sa kombinujú. V našej ponuke nájdete viac štýlových viest.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *