Chane mode

Zateplené detské pudláče WARMKEEPER

Zima je tu a vy potrebujete pre svoje deťúrence teplé tepláčiky? My máme pre Vás super tipy. Tepláky, ktoré Vám ponúkame sú vyrobené z kvalitnej zateplenej bavlny. Naša najhrubšia varianta sú extra hrubé pudláče warmkeeper, ktoré Vaše detúrence isto v tomto chladnom období zahrejú. Máme ich vo veľa farbách-čierne, army, petrolejové, bordo, hnedé, sivé, smaragdovo zelené… Tieto tepláky sú vyrobené v malej hand made firmičke, ktorá si potrpí na kvalitu. Sú krásne prepracované, v prednej časti majú vrecko so zipsom(veľmi praktické pre vaše malé lásky, môžu si tam kadečo schovať). Pás je na širokú gumu, v sponej časti je patent, vďaka ktorému sedia skvele. Tieto extra hrubé zateplené pudláče sú vhodné pre chlapcov ale aj dievčatá.

Ďalším druhom naších zateplených pudláčov sú stredne zateplené BAGGY. Majú jednoduchý strih, sú vyrobené z kvalitnej zateplenej bavlny. V páse je guma, ktorá pekne drzí. V spodnej časti sú zakončené patentom. Vyrobené sú vo viacerých farieb. Majú užší strih a sú vhodné na chudších chlapcov alebo dievčatá.

Nakombinovať si ich môžete s našími zateplenými dlhými mikinami na zips v rôznych farbách a strihoch. Mikiny mouse s krátkymi uškami alebo mikiny bunny s dlhými ušami budú u vašich detí určite veľmi obľúbené. Taktiež sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá a máme ich v rôznych farbách a farebných kombináciach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *