Chane mode

Vianočné outfity pre detičky a mamičky

Čo by to boli za sviatky bez krásneho sviatočného oblečenia, že? No my si to nevieme veľmi predstaviť. Vianoce sú krásne aj tým, že sa na Štedrý deň vyoblieka celá rodina do krásnych vecičiek. Každá maminka by sa rada obliekla rovnako so svojou ratolesťou. A preto Vám prinášame zopár tipov pre sviatočné oblečenie, ktoré sa hodí aj na rôzne fotenia do školy či skôlky. Ako prvé Vám predstavujeme šaty mama a dcéra, ktoré máme pre Vás v ponuke v dvoch farebných prevedeniach a to červenej a obľúbenej petrolejovej farbe. Šaty mama majú puzrový strih s vreckami po bokoch, na vyššie postavy sú vhodné aj ako tunika. Vynositeľné sú aj na bežné dni, kedže majú káro vzor. Presne také isté máme pre dcérky aj káro puzdrové šaty s bočnými vreckami v 2 farbách-červenej a petrolejovej. Šaty pre mamu aj dcéru sú číslované. K šatičkám máme pre Vás aj perfektné čelenky, ktoré sú vhodné pre dcéru ale aj maminu.

Pre dievčatá máme aj nový model károvaných šatičiek, ktoré sú točivé a v spodnej časti doplnené o tyl. Sú úžasné. Taktiež sú v ponuke v červenej a petrolejovej farbe a doplniť ich môžete o krásne mašľové čelenky.

Čo by to bolo, keby sme nemali sviatočné komplety aj pre malých fešákov. Naše štýlové komplety pre chlapcov máme od veľkosti 80/86 až do 140/146. Skladajú sa zo štýlového nátelníka, ktorý je vzadu predĺžený a perfektných pudláčov. Máme ich v kombinácii bielo červenej a bielo petrolejovej. Skvele sa hodia k šatám mama a dcéra.

Úžasná kombinácia pre chlapca a dievčato v petrolejovej farbe. No nie sú dokonalí?

Sob ako symbol Vianoc je tiež veľmi využívaný na sviatočnom oblečení a u nás nesmie taktiež chýbať. Pre dievčatko máme sobíkové červené šaty kombinované tylom a pre chlapčeka štýlový a praktický komplet sobík v červeno čiernej farbe , ktorý pozostáva z mikiny a stredne zateplených pudláčov. Tento komplet je dokonalý na úžasné sviatočné fotky pre súrodencov. No čo na to poviete vy?

Hľadáte pre svojho malého fešáka sako, nohavice a košeľu? My máme pre Vás skvelý tip na takéto oblečenie, ale vycibrené do moderného dizajnu. Naše štýlové bavlnené saká, športovo elegantné pudláče a bavlnený nátelník s motýlikom Vás určite dostane. Máme ich v rôznych farebných kombináciach. Tieto kúsky sú krásne prepracované a vyrobené z kvalitnej bavlny. Sako je kárované alebo jednofarebné, zapínanie na gombičky . Na lakťoch má štýlovú záplatu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *