Chane mode

Kožená bunda – ako ju nosiť

Kožená bunda alebo koženka nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy

Tvorí súčasť našich každodenných outfitov a je ideálna do každého ročného obdobia. Na chladné jarné rána ideálne zahreje, v lete si ju môžeš hodiť na letné šaty, v chladné upršané jesenné dni ťa určite nesklame, no a v zime si môžeš obliecť jej zateplenú verziu.

Ale ako si správne vybrať a nakombinovať koženku? V dnešnej dobe máme veľmi veľký výber strihov, ale aj farieb, stačí si len vybrať podľa svojho vkusu. Biela, čierna, pastelová alebo farebná? Akúkoľvek farbu si vyberieš, keď ju raz oblečieš, určite si ju obľúbiš.

Ako kombinovať koženku

Koženku môžeš vážne skombinovať s hocičím, dokonca aj so šatami alebo sukňou. Dlhšie sukne alebo šaty môžeš skvele nakombinovať s vysokými čižmami. Budeš vyzerať štýlovo a v jari a jeseni ti určite nebude zima, schováš pod nimi aj hrubé pančuchy. K tomu si vezmi zaujímavú kabelku a super pohodlný outfit je na svete. Keď nemáš chuť na čižmy, pohodlný outfit si vytvoríš aj s obyčajnými teniskami. Budeš vyzerať trendy a mladistvo.

Čierna alebo farbená?

Pod pojmom kožená bunda si asi každý z nás predstavuje čiernu koženú bundičku, no stále to tak nemusí byť. V dnešnej dobe máme na výber už farby koženiek od výmyslu sveta. Chceš klasiku? Siahni po čiernej. Čierna pôsobí stále luxusne, na rôzne príležitosti aj elegantne a môžeš ju kombinovať úplne jednoducho s hocijakým oblečením. Či sú to džínsy, legíny, nohavice, ale aj sukne alebo šaty.

Ak nie si fanúšikom čiernej a chceš svoj outfit oživiť, tak určite siahni po farebnej koženke. Farebná koženka dodá tvojmu outfitu jedinečný look a určite ho ozvláštni. Na výber más fakt veľa farieb – od klasickej béžovej, hnedej, až po pastelové alebo výrazné farby. Výber je už len na tebe. Ale rozhodne jednu farbenú koženku by si vo svojom šatníku mala mať.

Zima a koženková bunda

Zima a koženková bunda? Žiadny problém. Máme pre teba zateplenú verziu koženkovej bundy, ktorá ťa určite zahreje a zároveň v nej budeš vyzerať štýlovo a trendy. Más rada oversize kúsky? Môžeš siahnuť aj po oversize zateplenej koženkovej bunde. K tomu si daj džínsy alebo legíny, zopár doplnkov a super outfit je na svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *